Oferujemy kompleksowe usługi wdrażania otwartego oprogramowania biznesowego. Doradzamy przy wyborze odpowiedniego rozwiązania, konfigurujemy i modyfikujemy oprogramowanie. Zapewniamy powdrożeniowe wsparcie techniczne i konsultacje.

SZYBKOŚĆ ROZWOJU OPROGRAMOWANIA

Programiści z całego świata mogą razem uczestniczyć w procesie ulepszania danego oprogramowania, poprzez jego rozbudowę jak i poprawianie błędów, co gwarantuje błyskawiczny rozwój aplikacji.

DARMOWA AKTUALIZACJA

Gwarancja stałej i darmowej aktualizacji do najnowszych wersji. W przypadku innych zamkniętych komercyjnych rozwiązaniach, produkt z czasem przestaje spełniać wymagania i zostaje zastąpiony nowszą wersją lub dodatkami za które trzeba dodatkowo płacić.

NIEZALEŻNOŚĆ OD USŁUGODAWCY

Każdy programista lub firma specjalizująca się w technologiach, w których wykonany jest dany program, może świadczyć usługi wdrożenia i dalszej rozbudowy.

OSZCZĘDNOŚĆ

Brak opłat związanych z zakupem licencji i ich odnawiania sprawia, że całkowity koszt zostaje zredukowany do ewentualnego wdrożenia i szkolenia pracowników.

image

BEZPIECZEŃSTWO

Kod źródłowy dostępny jest dla wszystkich, dlatego jego użytkownicy testują i sprawdzają go z bardzo dużą starannością, błędy są natychmiast wykrywane i szybko poprawiane. Takie podejście zapewnia wysokie bezpieczeństwo i niezawodność oprogramowania.